ul. Fioletowa 16, 62-093 Sława Wielkopolska
tel. 61 812 41 37 | fax 61 812 41 84 | kom. 501 241 460
e-mail: firma@thermolam.pl

Klimatyzacja

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń i systemów klimatyzacji komfortu, charakteryzujących się wysoką jakością i wydajnością energetyczną.

Są one przeznaczone zarówno do zastosowań komercyjnych, przemysłowych, jak i prywatnych. Nasi pracownicy posiadają autoryzację producenta w zakresie montażu i serwisu urządzeń pozwala nam to realizować zadania na wysokim poziomie z utrzymaniem norm nałożonych przez firmę DAIKIN

 

 

 

 

Jest to system wykorzystywany do klimatyzowania pojedynczych pomieszczeń przy małych oraz dużych instalacjach. Zazwyczaj instalowane są w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, małych sklepach, aptekach oraz biurach. Są to urządzenia mogące pracować cały rok ponieważ większości posiadają w standardzie pompę ciepła. Do jednostki zewnętrznej może być podłączona tylko jedna jednostka wewnętrzna dowolnego typu.
więcej>>

 

 

Układy Multi Split są stosowane w instalacjach klimatyzacji obsługujące maksymalnie do 5 i 9 pomieszczeń w przypadku Super Multi Plus z zastosowaniem różnych typów i wielkości jednostek wewnętrznych. Każda z podłączonych jednostek jest sterowana w sposób niezależny natomiast agregaty Multi wyposażone są w inwerterową sprężarkę zapewniając tym samym cichą i oszczędną pracę. Do wyboru są agregaty pracujące zarówno w trybie chłodzenia jak i pompa ciepła. Urządzenia stosuje się do klimatyzowania biur, dużych sklepów, domów jednorodzinnych, restauracji, małych hoteli.
więcej>>

 

 

Systemy VRV stosowane są w dużych instalacjach klimatyzacji maksymalnie do 64 jednostek wewnętrznych w jednym układzie. Znajdują zastosowanie w budynkach komercyjnych i publicznych biura, hotele, centra
handlowe. Charakteryzują się wysokimi parametrami pracy, posiadają możliwość grzania przy temperaturze do -20C przy zachowaniu precyzyjnej kontroli nad temperaturą Jest to inteligentny system klimatyzacyjny, działający na zasadzie płynnie regulowanej wydajności odpowiednio dozowanej na poszczególne odbiorniki w zależności od zapotrzebowania. W ramach tego systemu instalacja może pracować w trybie HR (Heat Recowery), który przekazuje ciepło z pomieszczenia chłodzonego i do pomieszczenia ogrzewanego i odwrotnie.
więcej>>

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy THERMOLAM posiadamy również urządzenia klimatyzacyjne innych producentów

 

loga